ENDEPL
Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Vyhledávání

Horský hotel Flora

Krkonoše

Dolní Mísečky 156
Vítkovice v Krkonoších, 512 38

GSM:+420 602 393 334
Fax:+420 499 433 428
E-mail:flora@brezina.cz
Web:www.brezina.cz/flora
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 50
Celkový počet pokojů: 20
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Hotel Flora se nachází v překrásném údolí říčky Jizerky ve známé rekreační oblasti na Dolních Mísečkách v Krkonošském národním parku. Leží v nadmořské výšce 850 m a má ideální polohu pro letní i zimní rekreaci. Je zde čistý vzduch, hluboké lesy a nádherná krajina v okolí. Naleznete klid a pohodu, příjemný odpočinek a odpovídající servis.
 
 

Kapacita hotelu 20 pokojů, všechny pokoje s vlastní koupelnou. Restaurace, bar, disco, venkovní bazén s vyhřívanou vodou od jara do podzimu, fotbálek, kulečník, šipky. WiFi připojení k internetu. Rodinná atmosféra. Možnost pořádání firemních a soukromých akcí.

Hotel leží 800 m od lanovky Skiareálu Špindlerův Mlýn vedoucí na Medvědín, v blízkosti 300 m menší vlek. 

Díky svému umístění v klidném prostředí tu naleznou ráj i rodiny s dětmi.

K hotelu vede silnička, parkování osobních vozů je možné přímo u budovy (pouze v létě). Centrální parkoviště je vzdáleno asi 300 m.

V létě jsou Mísečky výborným výchozím bodem pro pěší hřebenové túry nebo cyklistické turistické trasy, v okolí se dá jít třeba na houby nebo borůvky. Značené turistické trasy vás zavedou do známých míst jako je Špindlerův Mlýn vzdálený 5 km (je zde letní bobová dráha, velmi oblíbená atrakce pro děti i dospělé), na Zlaté návrší, odtud na Dvoračky, Martinovu boudu, Luční boudu.

Vysoko položené Mísečky mají velmi dlouhou zimu. Ta začíná často už v listopadu a lyžovat se tu dá někdy i o velikonocích. Běžkařské tratě na Horních Mísečkách patří k nejlépe udržovaným a jsou vyhledávané širokou veřejností i profesionály.

Horský hotel Flora, autor: Archiv: Horský hotel Flora

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: WiFi Vybavení: gril, ohniště Vybavení: venkovní bazén Vybavení: parkoviště Vybavení: zvířata akceptována

Horský hotel Flora, autor: Archiv: Horský hotel Flora
Horský hotel Flora, autor: Archiv: Horský hotel Flora
Horský hotel Flora, autor: Archiv: Horský hotel Flora
Horský hotel Flora, autor: Archiv: Horský hotel Flora
Horský hotel Flora, autor: Archiv: Horský hotel Flora
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load