ENDEPL
Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Vyhledávání

Garni hotel Olympia***

Lužické hory

Bulharská 853/4
Česká Lípa, 470 01

Telefon:+420 487 823 800
E-mail:info@hotelolympia-cl.cz
Web:www.hotelolympia-cl.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 48
Přistýlky: 4
Celkový počet pokojů: 28
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, apartmá
Počet 1 lůžkových: 10
Počet 2 lůžkových: 13
Počet apartmá: 5
Hotel Olympia se stoletou tradicí poskytuje kvalitní ubytování a další služby na hlavní třídě v živém centru města Česká Lípa, které se nachází v regionu Máchův kraj.
 
 

V historicky ceněných secesních domech z počátku 20. století vznikl po kompletní rekonstrukci (1993-1994 a 2000, 2002) moderní hotel, který stálým rozšiřováním nabízených služeb zvyšuje svůj komfort a atraktivitu pro zahraniční i domácí návštěvníky našeho města. Bezbariérový vstup do hotelu je z malého parku s fontánou v Bulharské ulici. Prostorná a přesto útulná vstupní hala s recepcí zaujme svou příjemnou barevností. Barvy ostatně hrají v hotelu velmi důležitou roli.

Hotel má celkovou kapacitu 52 lůžek. Na třech podlažích s výtahem se mohou hosté ubytovat ve 23 jedno- až třílůžkových pokojích a v pěti luxusních apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou/WC, telefonem, TV se satelitním příjmem a minibarem. Apartmány a některé pokoje mají vanu a bidet, několik pokojů/apartmánů disponují lodžií/terasou.

V přízemí hotelu se nachází hotelová restaurace, kde mohou hosté v příjemném prostředí ochutnat speciality domácí i mezinárodní kuchyně, dále je zde restaurace-pivnice, herna, rautový a malý salonek a kongresový sál.

Sportovní vyžití nabízí hotelové relax centrum (bowling, squash, finská sauna). Parking je možný zdarma na zabezpečeném hotelovém parkovišti - též pro 1-2 autobusy, nebo v hotelových garážích za úplatu.

Finská sauna: umožní relaxaci těla i ducha až deseti osobám. K dispozici je dále: odpočívárna s polohovatelnými lehátky, relaxační hudbou a aromaterapií, ochlazovací káď a sprchy tropický déšť.

Otevírací doba v sezóně : denně 14.00 - 22.00, v červenci pouze ve středu, pátek a v neděli, v srpnu zavřeno.


KONGRESY A ŠKOLENÍ
Pro školení, semináře, prezentace, ale i rodinné a jiné oslavy můžete využít dva salonky s denním osvětlením a kapacitou max. 30 osob. Občerstvení, teplá i studená jídla dle dohody. Promítací plátno, flip-chart k dispozici.

KONGRESOVÝ SÁL
Kongresový sál s kapacitou až 100 osob byl uveden do provozu v únoru 2004. Je atraktivní svým terasovým uspořádáním a příjemným prostředím s vynikající akustikou bez použití technických zařízení. Sál je plně klimatizovaný, bez přístupu denního světla. Variabilita uspořádání sezení a vybavení sálu moderní audio-vizuální a prezentační technikou umožňuje jeho mnohostranné využití počínaje pořádáním kongresů, seminářů, prezentací, firemních akcí atd. přes různé společenské a kulturní akce až po akce ryze soukromé - oslavy, svatby či večírky...

Ve spojení se službami poskytovanými hotelem (ubytování, stravování, parking a doplňkové služby) a nabídkou sportovně - relaxačního zázemí lze hotel Olympia zařadit mezi hotely typu business.


Kongresové vybavení

Technické vybavení:
Služby: catering, květinová výzdoba
Kongresy: ano
Prostory pro akce: salonek, salonek 2, kongresový sál
Salonek - kapacita: 30
Salonek 2 - kapacita: 30
Kongresový sál - kapacita: 100

Příloha

Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia

Vybavení ubytování

Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: WiFi Vybavení: konferenční místnost Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: půjčovna sportovních potřeb Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště pro autobusy Vybavení: zvířata akceptována Vybavení: kreditní karty akceptovány Vybavení: trezor Vybavení: výtah Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: praní, žehlení Doplňkové služby: masáže, rehabilitace Doplňkové služby: konferenční služby

Počet kurtů: 2 Druh kurtů: vnitřní

Počet drah: 5

Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia
Suite Olympia, autor: Hotel Olympia
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load