ENDEPL
Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Vyhledávání

Orea Resort Horal****

Krkonoše

Svatopetrská 280
Špindlerův Mlýn, 543 51

Telefon:+420 499 461 111
Fax:+420 499 433 356
E-mail:horal@orea.cz
Web:www.orearesorthoral.cz
www.facebook.com/orearesorthoral.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 334
Celkový počet pokojů: 162
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Hotel Orea Resort Horal**** se nachází na úpatí Kozích hřbetů v části Špindlerova Mlýna zvané Svatý Petr a leží v nadmořské výšce 900 m n. m.
 
 

Nově zrekonstruovaný Orea Resort Horal**** nabízí 162 moderně vybavených pokojů různých kategorií, všechny pokoje mají ve standardu LED televizi s minimální úhlopříčkou 43″ s HD satelitními programy, telefon, trezor, minibar, čajový/ kávový set a Wi-Fi připojení. Většina hotelových pokojů disponuje balkonem a překrásným výhledem do údolí Sv. Petra, celý areál hotelu je nekuřácký. Hotel nabízí konferenční prostory, letní terasu a nově otevřené luxusní spa. Speciality domácí i světové kuchyně můžete vyzkoušet v některé z restaurací nebo baru. Hotelový resort je vhodný pro relaxační a sportovní pobyty, pro rodiny s dětmi (certifikát kids friendly), také pro kongresovou turistiku a firemní akce.

Stravování: 

Ski Restaurant slouží k podávání snídaní a večeří ve formě bohatého bufetu. Restaurace má kapacitu 180 osob.                                                                        Restaurace à la carte – zde si  můžete vychutnat regionální a mezinárodní pokrmy, tuzemská a zahraniční vína. Restaurace má kapacitu 60 míst.                                        Oak bar – nabízí širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů, koktejlů i kávy nebo drobného občerstvení. V letních měsících můžete využít posezení na sluneční terase s krásnými výhledy do údolí Svatého Petra s kapacitou 50 míst. Kapacita baru je 80 míst.

Služby:

Nové luxusní spa. Zaplavte si v moderním bazénu s nádhernými výhledy na skiareál Svatý Petr. Děti si během vaší relaxace mohou užívat v dětském brouzdališti. Skvělou relaxaci vám zajistí whirlpool, finská a parní sauna. Pro hotelové hosty zdarma. Navíc k dispozici i zpoplatněná privátní zóna s několika druhy saun. Zahrnuje bylinnou saunu, finskou saunu, parní saunu včetně ochlazovacího bazénku, zážitkové sprchy, tepidarium a vyhřívanou infralavici nebo ledovač. 

V areálu hotelu se nachází multifunkční venkovní hřiště a minigolf, na své si přijdou i milovníci pěší turistiky, cykloturistiky, houbaření a dalších aktivit. V zimě pak můžete obdivovat krásu přírody na běžkách. K dispozici je skibus, který vás zaveze ze zastávky u hotelu přímo k lanovce lyžařského střediska Svatý Petr.

Orea Resort Horal**** je ideálním místem pro uspořádání školení, přednášek, prezentací a dalších firemních akcí či konferencí v kombinaci se sportovně relaxačními aktivitami. Kongresový sál má kapacitu 300 účastníků, taneční sál 150, salonky Labe a Bohemia 35 a Sněžka 60. 

 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load