ENDEPL
Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Vyhledávání

Rafting Jizera Líšný

Český ráj

Líšný
Líšný, 468 22

GSM:+420 605 532 085
E-mail:milan.masak@email.cz
Web:www.rafty-jizera.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

OPUScard

Sleva 10% z ceny za loď.
Specializovaná půjčovna raftových člunů na Jizeře se sídlem v Líšném nad Malou Skálou.
 
 

Ahoj Vám všem, kteří máte rádi vodu nebo jednoduše chcete zkusit něco nového. Pokud máte smysl pro lehké dobrodružství a alespoň trochu "vlhkou" povahu, pak jste na správném místě! Raftíky na Jizeře se nám prohánějí již od roku 1995 a kromě půjčování raftů pro individuální zájemce je naši hlavní aktivitou nabídka organizovaného splouvání Jizery s instruktory pro skupiny dětí, mládeže, různých zájmových spolků, sportovních klubů až po firemní teambuilding.

Naše hlavní a vlastní rafťácká loděnice se nalézá v Líšném u náhonu, který vytéká z vodní elektrárny na levém břehu. Pěšinou na levém břehu náhonu od občerstvení Galerka Líšný, kolem vodácké ubytovny se po 60 metrech dostanete k nám (kolem čistírny odpadních vod). Parkování je možné zdarma u občerstvení Galerka Líšný. Vlaková stanice je pouze 5 minut od nás.

Líšný je obec ležící 1,5 km nad Malou Skálou s výhodnou polohou pro vyplutí. Velkým plusem Líšného je, že odsud plujete o 1,5 km delší trasu než při vyplutí z Malé Skály. Je tu větší klid, který nepřipomíná Václavák. :)


Aktivní dovolená - nabídka

Vyzkoušejte rafting pod vedením zkušeného instruktora. Půjčovna raftových člunů a vybavení.

Školní a zájmové pobyty - nabídka

V posledních letech velice populární zakončení školního roku plavbou po řece Jizeře na raftech. Pro mnohé děti základních škol nevšední zážitek při třídním výletu. Pro nižší ročníky ZŠ ideální příprava a zkušenost pro pozdější vícedenní sjíždění větších řek v Česku a pro vyšší ročníky ZŠ i střední školy příjemný relax na závěr školního roku.

Školní pobyty

Jízda na raftových člunech po řece Jizeře může být zajímavým tipem na školní výlet. Tuto aktivitu provozujeme již 15.rokem. Pro nižší ročníky ZŠ je to ideální příprava a zkušenost pro pozdější vícedenní sjíždění větších řek v Česku a pro vyšší ročníky (i středních škol) příjemné zpestření školního výletu. Celou akci je možné uskutečnit v rámci jednodenního výletu. Podrobnější informace naleznete v příloze.

 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load